Birželio 14 d. vyks Gedulo ir vilties dienos minėjimas „Aš gyvent ir mylėt sugrįžau“

2018-06-08

Birželio 13 d. 18 val. Lietuvos kankinių atlaidai Berčiūnų Lietuvos Kankinių bažnyčioje (Kurorto g. 2, Panevėžio rajonas, Berčiūnų kaimas). 19 val. Kryžiaus kelias Berčiūnų pušynu. 20 val. Agapė.

Birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena. Kviečiame birželio 14 d. (ketvirtadienį) 10 val. į Gedulo ir vilties dienos minėjimą „Aš gyvent ir mylėt sugrįžau“, skirtą pagerbti Sibiro trėmimų aukas. 10 val. Švč. Trejybės bažnyčioje (Nepriklausomybės a. 12) vyks mišios, 11 val. Nepriklausomybės aikštėje vyks minėjimas, 12 val. Panevėžio muzikiniame teatre – teatro „Menas“ spektaklis.

Kviečiame prisijungti prie tremtinių ir politinių kalinių vardų skaitymo akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“ ir užsiregistruoti www.misijasibiras.lt arba prisidėti prie gyvosios eilės birželio 14 d. 13 val. Nepriklausomybės aikštėje.