Europos paveldo dienos muziejuje

2015-09-17

    Rugsėjo 18-20 dienomis visoje Lietuvoje 22-ąjį kartą vyks Europos paveldo dienos (EPD). Šių metų tema “Paveldėkime savo ateitį” ketina „prakalbinti” Lietuvos valstybingumą atspindinčius kultūros paveldo objektus.

    Panevėžio kraštotyros muziejus taip pat prisideda prie visoje Lietuvoje vykstančių renginių ir kviečia rugsėjo 18 dieną (penktadienį) 15 val. atvykti į muziejų (Vasario 16-osios g. 23), kur vyks Alberto Petrausko, Jono Čergelio, Dainos Snicoriūtės dokumentinių filmų apie Panevėžio miestą nuo XX a. 4 deš. iki šių dienų peržiūra.

    Rugsėjo 19 dieną (šeštadienį) muziejuje vyks seminaras „I FOUND IT – inovatyvūs metodai paveldo populiarinimui etnografiniuose regionuose“. Seminarų metu bus kalbama apie svarbiausius Lietuvos etnografinių regionų bruožus ir lankytinas vietas, apie geoslėptuvių naudojimą populiarinant materialų ir nematerialų regionų paveldą, edukacinius maršrutus, Lietuvos etnografinių regionų pažinimą keliaujant per geoslėptuves su vaikais, išradingų geoslėptuvių kūrimą Lietuvoje ir užsienyje; ekstremalų sportą ir geoslėptuves, paveldo sklaidos statistiką ir kitomis aktualiomis temomis.

    Kviečiame aktyviai įsitraukti į renginius. Visus renginius galite peržvelgti čia.

Atgal