Dalyvaujame Jorkšyro muziejaus „kuratorių mūšyje“

2020-05-27

Jorkšyro muziejus (The Yorkshire Museum) socialiniame tinkle Twitter metė iššūkį kitiems muziejams – pasidalinti gražiausių, nuobodžiausių, šelmiškiausių, kraupiausių, mirtiniausių ir kitų eksponatų iš savo kolekcijų nuotraukomis. Kas savaitę paskelbiama nauja eksponato tema, draugiškos varžybos ir eksponatų nuotraukos socialiniuose tinkluose žymimos grotažyme #CURATORBATTLE. Iššūkis žaibiškai įgavo pagreitį ir internete išplito šmaikštūs rungtyniaujančių muziejininkų įrašai iš viso pasaulio muziejų. Dalį jų galite pamatyti čia

  

Šios savaitės „kuratorių mūšio“ iššūkio tema – „Pasakiška avalynė“. Priimame iššūkį ir dalinamės Panevėžio kraštotyros muziejaus fonduose saugomu eksponatu. Nuotraukoje  aktoriaus batai iš Panevėžio dramos teatro spektaklio „Juodojo ežero paslaptis“ (E. Borisovos pasaka, režisierius Jonas Alekna, spektaklis pastatytas 1952 m.). S. Grubliausko nuotrauka.

   

 


   

   

Lietuvos muziejų, prisijungusių prie iššūkio, eksponatų nuotraukų galerijos:

Kraupus eksponatas (Crepiest object): https://bit.ly/3f2WKj3

Šelmis eksponatas (Sassiest object): https://bit.ly/3d4GcVY

Pats magiškiausias (Most magical): https://bit.ly/3ggAi6y

Geriausias paukštis (Best bird): https://bit.ly/2WXeyE9

Geriausia skrybėlė (Best hat): https://bit.ly/35PPQtu

 

Dalyvavimas „kuratorių mūšio“ iššūkiuose yra puiki galimybė parodyti muziejų fonduose saugomus eksponatus ir sudominti ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio publiką, todėl su nekantrumu laukiame kitos savaitės iššūkio! 

Atgal