Kviečiame prisiminti muziejų nakties akimirkas

2022-05-16

Gegužės 14-osios vakarą Panevėžyje vyko išskirtinis renginys – „Muziejų naktis 2022“. Kartu su Panevėžio kraštotyros muziejumi skanauti kultūrą kvietė muziejaus bičiuliai: Panevėžio miesto dailės galerija, Stasio Eidrigevičiaus menų centras, Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka, Panevėžio lėlių vežimo teatras, KC „Garsas“ ir Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka.

Vakaro eigoje muziejaus fojė direktorius dr. Arūnas Astramskas pasveikino visus muziejininkus ir įteikė du padėkos raštus. Už Panevėžio kraštotyros muziejui padovanotą Banaičių šeimos daugiau nei šimtą metų saugotą garsiausio Vidurio Lietuvos dievdirbio Vinco Svirskio (1835–1916) gamintą koplytstulpį „Metų muziejaus bičiule“ nominuota Zita Grigaitė. Už aktyvų ir nuoširdų darbą Panevėžio kraštotyros muziejuje „Metų muziejininku“ nominuotas Istorijos skyriaus vyresnysis muziejininkas Donatas Juzėnas.

Dėkojame renginio dalyviams ir kviečiame prisiminti įvykusio renginio akimirkas.

Gedimino Kartano nuotraukos.