Muziejų Naktis Panevėžyje 2015

2015-05-07

Panevėžio kraštotyros muziejus džiaugiasi galėdamas dar sykį panevėžiečius ir miesto svečius pakviesti į šventę „Muziejų naktis Panevėžyje“. Tik kartą metuose vyksta renginys, kuriame netradiciniu laiku muziejaus erdvėje susivienija kultūros įstaigų darbuotojai – muziejininkai, teatralai, muzikantai – ir dovanoja renginį visiems: jaunimui, šeimoms, senjorams, tradicijų puoselėtojams bei aktyvaus poilsio gerbėjams.

2015 metų gegužės 16-ąją kviečiame susitikti muziejuje: jo pievelėje jau popietėje atidarę šventę, išlydėsime dviračių žygio dalyvius. Iškart po to su Lietuvos kariuomenės veikla bei kasdienybe supažindins KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariai.

Muziejuje veiklos atsiras visiems: vaikai lavins kūrybiškumą dirbtuvėlėse, patys energingiausi komandomis varžysis dėl „muziejaus lobių“, o pailsę galės atsipūsti meninių filmų peržiūroje. Žinoma, tradiciškai vyks ekskursijos ekspozicijose, savo profesijos subtilybes pristatys restauratoriai.

Šventės programą vainikuos muziejaus nominacijų įteikimas, „Lobių paieškos“ varžybų laimėtojų apdovanojimas, lauko parodos atidarymas bei šventinis koncertas, kuriame bus galima išgirsti itin įvairių muzikinių stilių: nuo kamerinės muzikos iki sunkiojo roko. Programa tęsis iki pat vidurnakčio.

Šventės organizatoriai džiaugiasi nuolat didėjančiu muziejaus rėmėjų ir draugų būriu, nori juos pagarsinti ir padėkoti Panevėžio miesto savivaldybės administracijai, Panevėžio muzikiniam teatrui, teatrui „Menas“, UAB „Serpantinas“, „Muzikiniam rūsiui“, Aukštaitijos siaurajam geležinkeliui. Pratęsdami gatvės muzikos dieną, prie šventės geranoriškai jungiasi šie muzikiniai kolektyvai: Naujamiesčio muzikos mokykla, „Puntukas“, „Rivercross“, „Dū“, „DDL PLK“, „Eargasm“, „Night“.

Kviečiame jus gegužės 16-tosios popietę susitikti ir laiką iki pusiaunakčio praleisti Panevėžio kraštotyros muziejuje. Iki pasimatymo.

Visi renginiai nemokami.