Muziejus dalyvavo Adventur parodoje

2018-01-30

Sausio 26 d. Panevėžio kraštotyros muziejus dalyvavo tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ (Vilnius, „Litexpo“ parodų ir kongresų centras). Muziejus, kartu su kitomis Panevėžio įstaigomis skelbė: „Šiuo greito maisto, įspūdžių, informacijos, įvykių, skubos laiku mes tikrai rasime laiko JUMS. Atvažiuokite“. Mūsų miestas prisistatys Valstybės 100-metį švenčiančios Lietuvos stende.

Edukacinę kūrybinę veiklą pasiūlė trys įstaigos – Kraštotyros muziejus, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka. Muziejaus vedamoje edukacinėje programoje dalyviai dėliodami kubus, pažino svarbius Lietuvos simbolius bei istorines asmenybes.

Panevėžio miesto stende „Šimtmetis su gėle“ Turizmo informacijos centro, Dailės galerijos, G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos atstovai.