Parodos „Vietos dvasia“ atidarymas

2020-08-24

Rugpjūčio 20 d. vyko Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos organizuoto plenero „Vietos dvasia“ dalyvių darbų paroda.

Plenero veiklas, plenero metu aplankytas vietas ir dalyvių darbus pristatė plenero kuratorius LKAS pirmininkas Mantas Pilkauskas ir Tautodailininkų sąjungos narė, meno kūrėja Laimutė Širvydienė.

Plenero dalyviai siekė pažinti Panevėžio krašto istoriją, gamtines ir kultūrines vertybes. Keliaudami vaizdingais Krekenavos regioninio parko maršrutais ir Panevėžio apylinkėmis, lankydami Panevėžio kraštotyros muziejų, kraštovaizdžio architektai, fotografai, tapytojai ir kitų sričių menininkai fiksavo akimirkas. Vietos dvasios įkvėptus plenero dalyvių darbus kviečiame apžiūrėti parodoje, kuri veiks iki rugpjūčio 28 d.

Dovydo Beržinio nuotraukos.