Seminaras „I FOUND I – inovatyvūs metodai paveldo populiarinimui etnografiniuose regionuose“

2015-09-02

    Seminaras „I FOUND IT – inovatyvūs metodai paveldo populiarinimui etnografiniuose regionuose“ vyks Aukštaitijoje, 2015 m. rugsėjo 19 d. 12 val. Panevėžio kraštotyros muziejuje (Vasario 16-osios g. 23, Panevėžys).

    Seminarų metu bus kalbama apie svarbiausius Lietuvos etnografinių regionų bruožus ir lankytinas vietas, apie geoslėptuvių naudojimą populiarinant materialų ir nematerialų regionų paveldą, edukacinius maršrutus, Lietuvos etnografinių regionų pažinimą keliaujant per geoslėptuves su vaikais, išradingų geoslėptuvių kūrimą Lietuvoje ir užsienyje; ekstremalų sportą ir geoslėptuves, paveldo sklaidos statistiką ir kitomis aktualiomis temomis. Tikimasi, jog susirinkusieji bus ne tik uolūs klausytojai, bet ir sutiks pasidalinti savo mintimis bei patirtimi. Geoslėptuvių ieškotojams bus paruoštas renginio logbook‘as. Prašome atsinešti ir keliauninkų (GC ir TB). Jei turite, taip pat atsineškite ir įdomių konteinerių.

    Šio renginio svečiai – kultūros paveldo specialistai, muziejininkai, kultūros centrų darbuotojai, jaunimas ir visi besidomintys kultūros paveldo, naujųjų technologijų ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo galimybėmis. Juos pakviesime norėdami pristatyti geoslėptuvių ieškojimą. Tikimės, jog tai padės skleisti pozityvią informaciją apie geoslėptuves, gerinti geo-slėptuvių ieškotojų įvaizdį ir mažinti atskirtį tarp geoslėptuvių ieškotojų bei likusios visuomenės dalies.

    Šių seminarų metų pristatysime naują specialiai Lietuvos etnografinių regionų metams sukurtą geomonetą - Lithuanian Regions Geocoin. Ją padovanosime pirmiems 80 geoslėptuvių ieškotojų, kurie suspės surasti bent 3 iš 5 geoslėptuvių „Etno Lietuva”. Monetos bus įteiktos nemokamai ir neapribojant jų naudojimo.

 

Atgal