Spaudos konferencijoje apžvelgtas atsinaujinęs muziejus

2020-10-23

 

Šiandien Panevėžio kraštotyros muziejuje įvyko spaudos konferencija, skirta pristatyti atsinaujinusį muziejų, kuris duris visuomenei atvers jau rytoj, spalio 24 dieną. Spaudos konferencijos metu muziejaus direktorius dr. Arūnas Astramskas, vyriausioji fondų saugotoja-direktoriaus pavaduotoja Jūratė Gaidelienė bei Edukacijos ir informacijos skyriaus vedėja Agnė Šablinskienė žiniasklaidos atstovams pristatė atsinaujinusį muziejų bei pristatė naujas veiklas. 

 

Daugiau nei 7 metus trukęs projektas „Moigių pastatų komplekso modernizavimas ir pritaikymas visuomenės poreikiams“ baigiasi šiandien. Šis projektas – ne tik pastatų remontas, tai visos įstaigos rekonstrukcija. Muziejus siekia kuo geriau atliepti šiandieninės visuomenės, miesto bendruomenės ir miesto svečių poreikius – sako muziejaus direktorius dr. Arūnas Astramskas. Plačiauvaizdo įraše.

 

Ekspozicijose esančius eksponatus tvarkė, restauravo ir konservavimo ne tik Kraštotyros muziejaus restauratoriai. Dalį jų ruošė Prano Gudyno restauravimo centro restauratoriai. Apie ekspozicijas, įspūdingas ir puošnias alebastro vazas pasakojo vyriausioji fondų saugotoja Jūratė Gaidelienė. Plačiau.

Po rekonstrukcijos pagerės Kraštotyros muziejaus teikiamų paslaugų kokybė, įvairovė bei prieinamumas. Muziejus taps modernia, šiuolaikiška laisvalaikio erdve. Kaip teigė Edukacijos ir informacijaus skyriaus vedėja Agnė Šablinskienė, trys naujos edukacinės klasės atvers platesnes galimybes per edukacines programas pažinti gamtą, etnokultūrą ir miesto kultūrą. Plačiauvaizdo įraše.

 

 

Gedimino Kartano nuotraukos

 


Atgal